Hewito

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2008-07-06 23:06:19

Westert

Ja tu tylko sprzątam

5872137
Skąd: Kłobuck
Zarejestrowany: 2008-04-20
Posty: 296
Punktów :   
WWW

fpp online

Gracie w jakieś? Ja swojego czasu, grałem w nexuiz, ale mi nie szło. Kiedyś pykałem w Quake 2 i 3  u kuzyna, szło mi średnio. Jednak i tak wolę strzelanki przez sieć. Są ciekawsze.

Teraz gram w Aliens versus Predator i jakoś mi powoli idzie. Parę minut temu byłem na serwerze z jakimś gościem z USA, założycielem klanu i mega-super-hiper graczem tzn. robił rzeczy o których mi się nie śniło... strzał z przyłożenia z snajperki, bez celowania, rzut granatem i odskok, a spotkanie twarzą w twarz. Krótko mówiąc- twardziel ;d potem obaj byliśmy w 1 druzynie, a że innych nie było poszliśmy walczyć wręcz. W między czasie gadaliśmy- mam 2 z anglika, a się dogadałem Zawsze jakiś sposób na naukę języka. Kolejne plusy z gry on-line. Zwłaszcza jeśli traficie na równi honorowego i przyjemnego gracza- chciał mnie nawet do klanu zaprosić Co prawda zdarzą się elementy, ale są one szybko likwidowane, ew. po kilku napomnieniach są grzeczne. Po godzinie grania powiem jedno- żadna gra nie dostarcza takich emocji... skok, obrót, ucieczka, strzał... A kiedy dodać że marines mają szybkostrzelne zabawki, a z powodu zbanowania broni mój arsenał ogranicza się do siatki i składanej włóczni można powiedzieć, że wie się co to jest polowanie.

Miałoby byc o fpp on-line, a nie o jednej grze Co będę owijał w bawełnę- gra z nieprzewidywalnymi ludźmi jest nieporównywalnie lepsza od gry z kompem.


la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi

Ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn

Offline

 

#2 2008-07-07 09:56:11

Mariusz

Profesor

8383212
Skąd: Bielsk Podlaski
Zarejestrowany: 2008-04-29
Posty: 276
Punktów :   

Re: fpp online

W sumie do FPP zaliczają się FPSy, więc w takie gry grałem i gram. Kiedyś to w jakieś takie z fabułą typu Medal of Honor, teraz to gram tylko w CSa. Chyba każdy wie o jaką grę chodzi, nie trzeba pisać recenzji. Najczęściej gram ze znajomymi z innego forum, czasami z kumplami ze szkoły, a czasami sam na jakichś serwerach ogólnopolskich.


"Dla mnie rap to nie żaden dodatek do piwa chłopaku
bo to piwo powinno być dodatkiem do rapu,
leję na pseudorap jak na piwo w pubie
to paradoks, bo leję na urynoterapię.

Offline

 

#3 2008-07-07 10:27:42

Folvor

Strażnik

Zarejestrowany: 2008-05-13
Posty: 134
Punktów :   

Re: fpp online

Wolferstein: Enemy Territory.
Darmowe, klimat II WW + system doświadczenia, grafika ładna [jak ktoś chce ładniejszej to zawsze można kupić quake wars] ;p
Polecam, really really do.

Offline

 

#4 2008-07-07 16:39:59

Caislohen

Grafomańska dusza

12045095
Skąd: Moriand
Zarejestrowany: 2008-04-20
Posty: 329
Punktów :   

Re: fpp online

Teraz nie gram w tego typu gry, bo w ogóle nie gram.
Ale zaczęło się od kultowego Quake'a. Na początek pierwsza część, potem trochę w Arenę. Nie zapomnę godzin spędzonych przy pececie i wyciskaniu z myszy czego tylko sie dało.
Grałem też w Doom'a. Krótko w III.
Counter-Strike'a nie tknąłem w ogóle i wątpię, czy by mnie to zajęło.

Ale to są stare czasy. Kiedyś się grało w fpp, ale teraz - brak czasu, po prostu.

Czy Soldat podciąga sie pod to wszystko?


Jeśli coś jest niejasnego, chcesz o coś zapytać - dowiedzieć dlaczego się przyczepiłem - pisz.


A'iere! Elenia Nu Lauriel || Lauriel Ainia Nu viel

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plcalominal