#61 2008-05-20 10:23:53

Mariusz

Profesor

8383212
Skąd: Bielsk Podlaski
Zarejestrowany: 2008-04-29
Posty: 276
Punktów :   

Re: Spamokracja

Ja dziś poszedłem na badania, byłem przed 8, a co do czego to dopiero o 9:40 zostałem zbadany. Badanie polegało na daniu skierowania, podaniu peselu, badaniu płuc i po 2 literki na jedno oko z odległości 5 metrów. Już sam nie wiem czy iść do tego technikum. Wkurwia mnie to wszystko.


"Dla mnie rap to nie żaden dodatek do piwa chłopaku
bo to piwo powinno być dodatkiem do rapu,
leję na pseudorap jak na piwo w pubie
to paradoks, bo leję na urynoterapię.

Offline

 

#62 2008-05-20 15:19:40

Lilith

Szlachcic

Zarejestrowany: 2008-05-01
Posty: 197
Punktów :   

Re: Spamokracja

Oj Maaariusz, ale masz człowieku problemy. Gdzie byś nie poszedł, badań nie unikniesz (no chyba że do licka, ale bilanse dwa razy będziesz i tak musiał przeżyć)

A angol dupnie mi poszedł. Raptem 80% (i to na podstawie), także nie ma się czym chwalić. Kijowo, no ale trudno już, zresztą, i tak na nic mi to do szczęścia potrzebne.*

*Dlaczego ja nie chodziłam na ten angielski, dlaczego?!


"Odkryłem, że całkiem dobrą strategią, gdy ktoś pyta mnie, czy jestem ateistą, jest uświadomić mu, że on również jest ateistą, wszak nie wierzy w Zeusa, Apollona, Amona Ra, Mitrę, Baala, Thora, Wotana, Złotego Cielca ani w Latającego Potwora Spaghetti. Ja po prostu poszedłem o jednego Boga dalej." R. Dawkins

Offline

 

#63 2008-05-20 16:12:14

Westert

Ja tu tylko sprzątam

5872137
Skąd: Kłobuck
Zarejestrowany: 2008-04-20
Posty: 296
Punktów :   
WWW

Re: Spamokracja

Lilith napisał:

*Dlaczego ja nie chodziłam na ten angielski, dlaczego?!

Bo Ci się nie chciało.


la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi

Ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn

Offline

 

#64 2008-05-20 16:41:48

Mariusz

Profesor

8383212
Skąd: Bielsk Podlaski
Zarejestrowany: 2008-04-29
Posty: 276
Punktów :   

Re: Spamokracja

Lilith napisał:

Oj Maaariusz, ale masz człowieku problemy.

Niby nic takiego, ale wybór szkoły też jest bardzo ważny. Szkoda, że kumple w większości idą do innej szkoły. Z paroma na pewno będę się uczył, z dziewczyn też parę znajomych będzie, ale większość to będą głównie nowi ludzie. Dobrze by było, jakby kilku dobrych kumpli spoza klasy poszło do tej szkoły, bo zawsze lepiej to ze znajomymi. Fajnie by było, gdyby do klasy trafiło jak najmniej debili, bo tacy są najgorsi, do OHP z takimi. Dobra, pierdolę smuty i nie wiem po co się tak przejmuję.

Lilith, co zamierzasz studiować?


"Dla mnie rap to nie żaden dodatek do piwa chłopaku
bo to piwo powinno być dodatkiem do rapu,
leję na pseudorap jak na piwo w pubie
to paradoks, bo leję na urynoterapię.

Offline

 

#65 2008-05-20 16:56:33

Lilith

Szlachcic

Zarejestrowany: 2008-05-01
Posty: 197
Punktów :   

Re: Spamokracja

Westert napisał:

Lilith napisał:

*Dlaczego ja nie chodziłam na ten angielski, dlaczego?!

Bo Ci się nie chciało.

Dlaczego mi się nie chciało?!

Mariusz, czasem nawet lepiej pójść do nowej szkoły bez znajomych. Jesteś jak ta tabula rasa, nikt Cię nie zna i w pewnym sensie tworzysz siebie od nowa.

A propos studiów... owiane mrokami tajemnicy :]


"Odkryłem, że całkiem dobrą strategią, gdy ktoś pyta mnie, czy jestem ateistą, jest uświadomić mu, że on również jest ateistą, wszak nie wierzy w Zeusa, Apollona, Amona Ra, Mitrę, Baala, Thora, Wotana, Złotego Cielca ani w Latającego Potwora Spaghetti. Ja po prostu poszedłem o jednego Boga dalej." R. Dawkins

Offline

 

#66 2008-05-26 22:08:37

Belwar

Tutejszy

Zarejestrowany: 2008-05-05
Posty: 97
Punktów :   

Re: Spamokracja

A ja przyjąłem dziś bierzmowanie z rąk biskupa Stasia... Ale fajnie... Musiałem stać 3h... I mi taką ładną oliwką czoło namaścił xD...


"Wodzionka, wodzionka, to jest ósmy świata cud..."

Offline

 

#67 2008-05-26 23:15:47

Lilith

Szlachcic

Zarejestrowany: 2008-05-01
Posty: 197
Punktów :   

Re: Spamokracja

nooo Belwar, moje gratulacje, to już teraz możesz się chajtać


"Odkryłem, że całkiem dobrą strategią, gdy ktoś pyta mnie, czy jestem ateistą, jest uświadomić mu, że on również jest ateistą, wszak nie wierzy w Zeusa, Apollona, Amona Ra, Mitrę, Baala, Thora, Wotana, Złotego Cielca ani w Latającego Potwora Spaghetti. Ja po prostu poszedłem o jednego Boga dalej." R. Dawkins

Offline

 

#68 2008-05-27 07:18:43

Westert

Ja tu tylko sprzątam

5872137
Skąd: Kłobuck
Zarejestrowany: 2008-04-20
Posty: 296
Punktów :   
WWW

Re: Spamokracja

A ja jako prawdziwy facet bierzmowanie nie dostałem. Jak do (autocenzura) mam przyjść n spotkanie które jest o 5, jak za 15 piąta jestem w domu? A obiad, lekcje? Czemu tego w soboty nie robili?


la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi

Ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn

Offline

 

#69 2008-05-27 17:29:10

Lilith

Szlachcic

Zarejestrowany: 2008-05-01
Posty: 197
Punktów :   

Re: Spamokracja

To Wy musieliście na jakieś dodatkowe spotkania chodzić? U mnie było tylko tyle, co na religii, no i w niedzielę po mszy były spotkania jakieś pietnastominutowe, z tym że na mszy nie trzeba bylo być, tylko na samo to spotkanie przyleźć, a właściwie chodzić też nie było trzeba, bo nikt obecności nie sprawdzał


"Odkryłem, że całkiem dobrą strategią, gdy ktoś pyta mnie, czy jestem ateistą, jest uświadomić mu, że on również jest ateistą, wszak nie wierzy w Zeusa, Apollona, Amona Ra, Mitrę, Baala, Thora, Wotana, Złotego Cielca ani w Latającego Potwora Spaghetti. Ja po prostu poszedłem o jednego Boga dalej." R. Dawkins

Offline

 

#70 2008-05-27 17:41:39

Belwar

Tutejszy

Zarejestrowany: 2008-05-05
Posty: 97
Punktów :   

Re: Spamokracja

U nas było strasznie rygorystycznie...

1. Zdać w kilku fazach 142 pytania z wiedzy religijnej...
2. Mieć zarejestrowaną spowiedź chociaż raz w miesiącu.
3. Być na baaardzo wielu nabożeństwach, np. różańców 15, majowych 10, etc. (po każdym zbierał podpisy).
4. Chodzić na te całe spotkania.

I teraz najlepsze... W indeksach mieliśmy wpisy za te wszystkie święta (w październiku, jak tylko wróciłem ze szkoły, obiadek, i z powrotem na rowerku to kościółka, i jeszcze jak nie chciał niedobły płoboszcz podpisać, to trza było na mszy zostać, i jak wróciłem, to była już pora kolacyjna, więc czasu od cholery miałem na lekcje), a teraz się okazuje, że biskupa tylko imię moje interesowało, a nasi księża nie sprawdzali, czy mamy podpisy.

Tylko Duch Święty mnie powstrzymał przed zabiciem tych dwóch :F


"Wodzionka, wodzionka, to jest ósmy świata cud..."

Offline

 

#71 2008-05-27 18:07:01

Mariusz

Profesor

8383212
Skąd: Bielsk Podlaski
Zarejestrowany: 2008-04-29
Posty: 276
Punktów :   

Re: Spamokracja

4. Chodzić na te całe spotkania.

Niektórzy moi kumple chodzili tylko po to, by po tym spotkaniu iść sobie na piwo. Zresztą nie wiem po co chodzić na takie rzeczy, jak się ma to w dupie. Totalny bezsens. A nie, sorry, oni chodzą, bo jak nie będą mieli bierzmowania, to nie będą mogli wziąć ślubu.


"Dla mnie rap to nie żaden dodatek do piwa chłopaku
bo to piwo powinno być dodatkiem do rapu,
leję na pseudorap jak na piwo w pubie
to paradoks, bo leję na urynoterapię.

Offline

 

#72 2008-05-27 19:17:17

Belwar

Tutejszy

Zarejestrowany: 2008-05-05
Posty: 97
Punktów :   

Re: Spamokracja

Mariusz napisał:

A nie, sorry, oni chodzą, bo jak nie będą mieli bierzmowania, to nie będą mogli wziąć ślubu.

I zostać chrzestnymi! Ot co!


"Wodzionka, wodzionka, to jest ósmy świata cud..."

Offline

 

#73 2008-05-28 16:39:00

Westert

Ja tu tylko sprzątam

5872137
Skąd: Kłobuck
Zarejestrowany: 2008-04-20
Posty: 296
Punktów :   
WWW

Re: Spamokracja


la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi

Ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn

Offline

 

#74 2008-06-07 11:12:26

Westert

Ja tu tylko sprzątam

5872137
Skąd: Kłobuck
Zarejestrowany: 2008-04-20
Posty: 296
Punktów :   
WWW

Re: Spamokracja

Nie obchodzi mnie, że podwójny post.

Jestem szczęśliwy, sąd postanowił nie wszczynać postępowania.

    Wobec nieletniego nie był stosowany dotychczas przez sąd żaden środek wychowawczy nieletni nie wchodził w konflikty z prawem, nie naruszał porządku dziennego.
    Wobec tego incydentalne zachowanie nieletniego nie daje podstaw do wszczęcia postępowania w niniejszej sprawie.

    Muszę to opić!


la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi

Ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn

Offline

 

#75 2008-06-07 11:30:49

Folvor

Strażnik

Zarejestrowany: 2008-05-13
Posty: 134
Punktów :   

Re: Spamokracja

A u mnie tam kolega był na bierzmowaniu pierwszy raz od komunii, do spowiedzi poszedł na chwilę przed bierzmowaniem właściwym, testu z wiedzy nie zdał, niczego nie podpisywał, coś mu się rąbnęło i do arcybiskupa powiedział "ave" zamiast "amen"... Łatwizna

Westert - pijesz, nie jedź ;p

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plcalominal