#16 2008-05-15 20:38:47

Lilith

Szlachcic

Zarejestrowany: 2008-05-01
Posty: 197
Punktów :   

Re: Politycy których lubicie i ci drudzy których lubicie mniej

O ile się nie mylę (ale ręki nie dam sobie uciąć, że mam rację), on sam o tym powiedział przy jakimś wywiadzie. Zresztą, podobno mówił też o tym kiedyś, dawno temu.


"Odkryłem, że całkiem dobrą strategią, gdy ktoś pyta mnie, czy jestem ateistą, jest uświadomić mu, że on również jest ateistą, wszak nie wierzy w Zeusa, Apollona, Amona Ra, Mitrę, Baala, Thora, Wotana, Złotego Cielca ani w Latającego Potwora Spaghetti. Ja po prostu poszedłem o jednego Boga dalej." R. Dawkins

Offline

 

#17 2008-05-16 10:24:12

Boredie

Obywatel

Zarejestrowany: 2008-05-12
Posty: 56
Punktów :   

Re: Politycy których lubicie i ci drudzy których lubicie mniej

Nie ma polityków, których lubię, są tylko tacy, których toleruję.

Toleruję:
Radosława Sikorskiego - pochodzi z mojej skromnej miejscowości, absolwent szkoły, w której aktualnie odbywam edukację
Aleksandra Kwaśniewskiego - może jego wizerunek nie jest zbyt pozytywny, ale jakoś przypadł mi do gustu, ma poczucie humoru i nie jest taki sztywny jak kaczki
Poniekąd Tuska - a to dlatego, że jest przeciwko PiS, ale już moja miłość do niego zaczyna się kurczyć

Nienawidzę:
Wszystkich Kaczyńskich i im pochodnych (czyli całego PiS)  - dlatego, że są okropni i samolubni


http://img392.imageshack.us/img392/4152/jokerbanner223ia8.jpg

Offline

 

#18 2008-05-16 13:55:56

Testudos

Obywatel

Zarejestrowany: 2008-05-13
Posty: 59
Punktów :   

Re: Politycy których lubicie i ci drudzy których lubicie mniej

Kogo lubię? Andrzeja Wałęsę. Wszak polityk, nie? Wielki człowiek.


Jesteśmy Gwardią Imperialną, Młotem Imperatora, rzeszą wiernych mu ludzi, potężną siłą, mocą degradującą planety do postaci kilku atomów... A, chcecie się bić? Tam są Space Marines, pogadajcie z nimi... Okej? Tak? Dobrze?

Offline

 

#19 2008-05-16 16:08:35

Xin

Obywatel

3751184
Call me!
Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2008-05-09
Posty: 52
Punktów :   
WWW

Re: Politycy których lubicie i ci drudzy których lubicie mniej

Lilith napisał:

A co myślicie o tym Tuskowym "wyskoku" z marihuaną w młodości? Niechcący, czy to też taki chwyt, żeby sobie młodzi pomyśleli, że z Tuska to taki "swój chłop", normalny człowiek jak my, a nie "idealny" Kaczyński?

Zapytał o to go dziennikarz- w wywiadzie prasowym. Ja myślę tak- ktoś mógł węszyć w jego historii- i stwierdził że lepiej samemu się przyznać. Faktycznie, mógł to zrobić specjalnie...Ale akurat młodych ma za sobą, przynajmniej tych z moich środowisk...


http://img.userbars.pl/68/13446.gif
Uniżony sługa Lillith

Offline

 

#20 2008-05-20 19:51:31

Folvor

Strażnik

Zarejestrowany: 2008-05-13
Posty: 134
Punktów :   

Re: Politycy których lubicie i ci drudzy których lubicie mniej

A ja myślę, że cechy potrzebne do rządzenia nijak się pokrywają z cechami potrzebnymi, by tę władzę zdobyć. I masz, polityków. Gramy w ruletkę, sami losujemy, zawsze większość cieszy się z wygranej, a i tak zawsze dostajemy po dupie xD

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plmaltańczyk miniaturka waga zaproszenia-na-komunie-wzory.eu Serwis mitsubishi Warszawa