Hewito

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2008-05-04 15:16:54

Caislohen

Grafomańska dusza

12045095
Skąd: Moriand
Zarejestrowany: 2008-04-20
Posty: 329
Punktów :   

Pierwsze kroki

Na początku kieruj się do Ratusza (oczywiście najlepiej poczytaj o czym informują na tablicy ogłoszeniowej). Tam znajdziesz Regulamin, zapoznaj się z nim. Ewentualne problemy zgłoś w dziale Propozycje, a jeżeli coś Ci się nie podoba, chcesz naskarżyć - pisz w Skargach.

Jeżeli się nie przedstawiłeś, radzimy Ci to jak najprędzej zrobić. Nieznajomi są traktowani inaczej niż użytkownicy, którzy wspomnieli o sobie (choćby kilka słów) odźwiernemu. Nie każemy Ci pisać obszernej biografii, nawet tego nie musisz robić, lecz chcielibyśmy wiedzieć, kto krąży po naszym podwórku. Ty także chciałbyś wiedzieć z kim piszesz, prawda?
Gdy już przedstawisz się, powiesz parę słów o swojej osobie, czeka Cię, wspomniany Regulamin. Ale o tym już mówiłem.

Następnie czeka Cię żywa dyskusja ze społecznością Hewito. Dalszej drogi nie mogę Ci wyznaczyć, kieruj się gustem i wewnętrznym głosem.

Witam Cię w imieniu wszystkich i życzę miłego pobytu na Hewito.


Jeśli coś jest niejasnego, chcesz o coś zapytać - dowiedzieć dlaczego się przyczepiłem - pisz.


A'iere! Elenia Nu Lauriel || Lauriel Ainia Nu viel

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plmaltańczyk miniaturka waga zaproszenia-na-komunie-wzory.eu Serwis mitsubishi Warszawa