#1 2008-08-28 00:12:48

Belwar

Tutejszy

Zarejestrowany: 2008-05-05
Posty: 97
Punktów :   

Używki

Jako, że na forum cichutko, proponuję taką dyskusję 4fun na temat używek, i bez żadnych tam takich "palenie zabija, zuo", chodzi tu raczej o dzielenie się wzajem wrażeniami, poradami, wątpliwościami, etc.

Ja (znowu xd) wróciłem do tabaki. Ogólnie bez szału, bo to przecież nie jest żadne poważne ustrojstwo, chociaż nosek przyjemnie się nakręca ^^. Pewnego wieczora miałem jednak taką jazdę, że po prostu żal mi siebie się zrobiło xd.

...

Idiota Belw wziął na raz miesięczną dawkę.

...

Tak mną zarzuciło (oczywiście przy okazji chwilowy totalny nieżyt nosa), że ani się obejrzałem, a zacząłem skakać w miejscu na jednej nodze w kółko :F. Potem był ból głowy i brzucha do końca dnia. Ogólnie mówiąc, nigdy już raczej czegoś takiego nie zrobię. Ale się chociaż młody chopok wyszalał . Pamiętam jeszcze bolesne szczypanie w drogach oddechowych Oo.

To tyle, tak to bywa, jak się w nocy ludziom nudzi i chce zakładać jakieś tematy żeby się dowartościować xd.

Ostatnio edytowany przez Belwar (2008-08-28 00:20:39)


"Wodzionka, wodzionka, to jest ósmy świata cud..."

Offline

 

#2 2008-08-28 08:24:00

Westert

Ja tu tylko sprzątam

5872137
Skąd: Kłobuck
Zarejestrowany: 2008-04-20
Posty: 296
Punktów :   
WWW

Re: Używki

Tabaka- przy odpowiedniej dawce czerwonej tabaki wyostrza mi się wzrok. Niestety ciężko ją dostać, ale jakoś sobie poradzę.

Kolega, jak to się elegancko mówi womitował, po tym jak sztachnął się paskiem długości gazety.

Jeśli chodzi o papierosy- na początku nie zaciągać się zbyt mocno, trzeba też uważać na sępy, których liczba jest wprost proporcjonalna do jakości fajek i odwrotnie proporcjonalna do ich ilości. Jeśli już musicie palić to co najmniej Viceroy'e. Powód? Jedne z tańszych, nawet dobre. Zauważyłem, że im lepsze fajki tym mniej ludziom przeszkadzają. Każdy Polak po jedzeniu nie zapomni o paleniu.

Alkohol- to chyba każdy zna.

PS: Jeśli macie w kieszeni fajki, a kolega chce w Waszej kieszeni schować wódkę- uważajcie aby nie przyszło mu do głowy użyć kieszeni z papierosami- jak na złość butelka zacznie wypadać kiedy podjadą pieski.


la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi

Ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn

Offline

 

#3 2008-08-28 15:22:26

Mariusz

Profesor

8383212
Skąd: Bielsk Podlaski
Zarejestrowany: 2008-04-29
Posty: 276
Punktów :   

Re: Używki

PS: Jeśli macie w kieszeni fajki, a kolega chce w Waszej kieszeni schować wódkę

W jaką kieszeń się wódka zmieści? No chyba, ze butelka 200ml.


"Dla mnie rap to nie żaden dodatek do piwa chłopaku
bo to piwo powinno być dodatkiem do rapu,
leję na pseudorap jak na piwo w pubie
to paradoks, bo leję na urynoterapię.

Offline

 

#4 2008-08-28 19:18:46

Belwar

Tutejszy

Zarejestrowany: 2008-05-05
Posty: 97
Punktów :   

Re: Używki

Żołądkowa w wersji mini
No bo przecież nie "zerosiedem", od tego to raczej kieszeń kurtki albo plecak...

A tak btw., West, czym się różni czerwona tabaka od brązowej? Bo nie jestem w tym ekspertem, raczej amatorem ^^.


"Wodzionka, wodzionka, to jest ósmy świata cud..."

Offline

 

#5 2008-08-28 19:25:19

andy

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2008-08-16
Posty: 19
Punktów :   

Re: Używki

Poza ankietą bo w sumie i tak kotzur używa alkohola i tytonia. Książki to jest nałóg

Offline

 

#6 2010-01-09 23:55:29

Matka Łez

Bywalec

Zarejestrowany: 2010-01-09
Posty: 25
Punktów :   

Re: Używki

Ja ogólnie nie mam bezpośredniej styczności z używkami. Jedynie przebywam w towarzystwie osób palących (mój ojczym i większość mojej klasy) no i od czasu do czasu, tak okazyjnie, napiję się tam jakiegoś piwka czy winka, ale tak ogólnie nie piję, nie palę ani nie ćpam.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plmaltańczyk miniaturka waga zaproszenia-na-komunie-wzory.eu Serwis mitsubishi Warszawa