#1 2010-01-09 23:29:17

Matka Łez

Bywalec

Zarejestrowany: 2010-01-09
Posty: 25
Punktów :   

Avatar (2009)

http://cinematropolis.files.wordpress.com/2009/08/avatar_poster.jpg





   
      Długo oczekiwany film Jamesa Camerona zrealizowany z wielkim rozmachem porównywalnym do Titanica. Szacowany budżet na poziomie 237 milionów dolarów daje mu trzecie miejsce pod tym względem w historii kina. Avatar został wykonany w dwóch technikach: tradycyjnej 2D i zupełnie nowej technice 3D. Zdjęcia do filmu zostały wykonane w 2007 roku, natomiast na postprodukcję przeznaczono dwa lata.

      Avatar opowiada historię sparaliżowanego byłego komandosa, który dostaje szansę odzyskania zdrowego ciała. Musi jednak wziąć udział w specjalnym programie militarnym o nazwie Avatar. W rolach głównych między innymi Sam Worthington, Sigourney Weaver, Michelle Rodriguez.

      Media na całym świecie ogłaszają, że Avatar będzie przełomem kina na miarę wprowadzenia w latach 20. dźwięku. Sam Cameron uważa, że będzie to film lepszy od samego Titanica.

[opis dystrybutora]


****

Moja opinia: 'Avatar' jest booooski!
Byłam na nim 28 grudnia.
Powiem jedno: NAJPIĘKNIEJSZY FILM, JAKI W ŻYCIU WIDZIAŁAM!
Dobrze, że mieszkam jakieś 5 minut od kina, bo jak wróciłam do domu, to się poryczałam jak głupia, a potem przez cały dzień słuchałam w kółko I See You Leony Lewis i popadłam, nie wiedzieć czemu, w taki melancholijny nastrój i nic mi się nie chciało robić. Uświadomiłam sobie w tym czasie, że moje życie jest szare, nudne i bezsensowne, bo nic się w nim nie dzieje (tylko dom i szkoła).
Teraz mam chętkę na grę komputerową 'Avatar'.
Powiem jeszcze tylko tyle, że mam ten film na komputerze, ale bez napisów i bez takiego nagłośnienia (a w kinie nagłośnienie było zajebiaszcze)
A, i oglądając film miałam wrażenie, jakby to była ekranizacja jakiejś książki. Szkoda, że nie jest, bo byłaby to pewnie świetna książka Poprawka: właśnie się dowiedziałam, że wkrótce 'Avatar' trafi do Empiku nie tylko jako gra, ale też właśnie książka! Muszę ją mieć!


****

A jakie są wasze opinie na temat tego filmu?

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plgrzejniki purmo we wrocławiu Hologramy na legitymacje psycholog Piła