#1 2008-05-03 16:27:28

Caislohen

Grafomańska dusza

12045095
Skąd: Moriand
Zarejestrowany: 2008-04-20
Posty: 329
Punktów :   

Kabaret

Jak wiadomo w życiu, jak w kabarecie i na odwrót. Chciałbym zaprosić do wspólnej rozmowy nad waszymi ulubionymi kabaretami. Napiszcie jakie są wasze ulubione kabarety, a także mogą być satyrycy i osoby związane z kabaretem, a także skecze, które uwielbiacie.
Podyskutujemy trochę i być może pośmiejemy się...

Moim ulubionym kabaretem są Łowcy.B. Są genialni i nie można odmówić im oryginalności. Nawet ich stroje, dla nie których pospolite, są jakże niepowtarzalne. Numery są inteligentne, choć z pozory takie się nie wydają, ale zaskakują przewrotnością i mądrą puentą. Bardzo trafnie przedstawiają życie w krzywym zwierciadle. Ich sugestie i nawiązania do rzeczywistości są bardzo zręcznie ukryte pod wieloma, absurdalnymi wręcz, żartami. Uwielbiam Łowców i wszystkie ich skecze. Są genialni...

Poza tym kocham takie kabarety jak:
- Mumio - za wariackie pomysły
- DNO - za rekwizyty, które nadają koloryt ich skeczom;
- Kabaret Moralnego Niepokoju - za przewrotne żarty pana Górskiego i śmiech pani Pakosińskiej;
- Ani Mru Mru - za Wilkołka, jeśli on gra, skecz jest świetny, ale kabaret lubię za całokształt, jak wszystkie w ogóle;
- Kabaret Skeczów Męczących - za ich fenomenalne piosenki.

Wiele jest tych kabaretów, a mógłbym jeszcze wymieniać przez wieki. Nie będę zanudzał i pisał, bo szkoda czasu i miejsca. Ale lubię wszystkie polskie kabarety. Teraz pora na wasze wypowiedzi.


Jeśli coś jest niejasnego, chcesz o coś zapytać - dowiedzieć dlaczego się przyczepiłem - pisz.


A'iere! Elenia Nu Lauriel || Lauriel Ainia Nu viel

Offline

 

#2 2008-05-09 15:03:11

Grabarz91

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2008-05-08
Posty: 18
Punktów :   

Re: Kabaret

JA zdecydowanie lubię Kabaret ani Mru Mru, szczególnie skecz z Maciejem nie wiem jaki on miał tytuł, Chińska restauracja też była dobra i wiele ich starszych skeczów te nowsze niektóre są nieco nudne... Kabaret Moralnego Niepokoju ma też swoje świetne skecze Badyl i podobne, są jeszcze inne kabarety, ale te moim zdaniem są najlepsze.


"Nawet jeśli wszyscy już w ciebie zwątpili pokaż, że się mylili" eMaGieIKa

Offline

 

#3 2008-05-09 17:02:07

Lester

Bywalec

10370914
Zarejestrowany: 2008-05-08
Posty: 42
Punktów :   

Re: Kabaret

Ja najbardziej to lubię Ani Mru Mru, po prostu są dobrzy w swoim zawodzie i potrafią rozbawić człowieka xD
Ale Kabaret molarnego nie pokoju też jest bardzo fajny...
Najbardziej lubię skecze pseudo historyczne ;P


http://img505.imageshack.us/img505/7871/wwwwowvb0.png

Offline

 

#4 2008-05-13 19:42:22

Boredie

Obywatel

Zarejestrowany: 2008-05-12
Posty: 56
Punktów :   

Re: Kabaret

Najbardziej do mojego gustu przypadł Kabaret Ani mru mru, za ich całokształt. Chociaż aktualnie ich notowania spadły w stosunku z Kabaretem Moralnego Niepokoju, jednak według mnie do właśnie Mru mru są od nich o niebo lepsi
Kabaret Moralnego Niepokoju też jest dobry, ale nie mogę strawić jednego z ich aktorów, nie mam pojęcia jak się nazywa. Ale denerwuje mnie swoim aroganckim zachowaniem, i tyle


http://img392.imageshack.us/img392/4152/jokerbanner223ia8.jpg

Offline

 

#5 2008-05-13 19:46:40

Lester

Bywalec

10370914
Zarejestrowany: 2008-05-08
Posty: 42
Punktów :   

Re: Kabaret

Kabaret Ani mru mru jest dobry ale już dawno nie dali nowego, dobrego skeczu...
I jeszcze kabaret Neo-nówka jest fajny..


http://img505.imageshack.us/img505/7871/wwwwowvb0.png

Offline

 

#6 2008-06-01 18:55:08

Folvor

Strażnik

Zarejestrowany: 2008-05-13
Posty: 134
Punktów :   

Re: Kabaret

Hrabi, Moralnego Niepokoju, DNO, Pod Wyrwigroszem, Halama.

Offline

 

#7 2008-08-31 13:54:34

Meheal Vermos

Tutejszy

Skąd: Cesarstwo Apokalipsy
Zarejestrowany: 2008-07-02
Posty: 122
Punktów :   

Re: Kabaret

Genialne jest Neo-nówka. Rozbraja. Później chyba KMN i wtedy AMM. Jednak wszystkie są świetne. Nie ma co, ostatnio kabarety mnożą się. I trzymają coraz lepszy poziom.


"Człowiek to upiększony obraz kłamstw i negatywnych uczuć" - Archanioł Deireval Cean

Offline

 

#8 2008-08-31 18:31:32

Mariusz

Profesor

8383212
Skąd: Bielsk Podlaski
Zarejestrowany: 2008-04-29
Posty: 276
Punktów :   

Re: Kabaret

Moje ulubione to Neo-nówka, KMN, Paranienormalni i Łowcy. B. Wcześniej bardzo lubiłem AMM, ale strasznie często puszczali powtórki ich kabaretów i się "przejadło".


"Dla mnie rap to nie żaden dodatek do piwa chłopaku
bo to piwo powinno być dodatkiem do rapu,
leję na pseudorap jak na piwo w pubie
to paradoks, bo leję na urynoterapię.

Offline

 

#9 2008-08-31 19:50:40

Meheal Vermos

Tutejszy

Skąd: Cesarstwo Apokalipsy
Zarejestrowany: 2008-07-02
Posty: 122
Punktów :   

Re: Kabaret

Prawda, trochę się przejadło. Ale często mieli genialne pomysły i za to ich podziwiam. A jaki jest wg. Was najlepszy młody kabaret? Który dopiero niedawno się pojawił?


"Człowiek to upiększony obraz kłamstw i negatywnych uczuć" - Archanioł Deireval Cean

Offline

 

#10 2008-09-04 19:50:51

Terrapodian

Nowicjusz

Skąd: Rzeszów
Zarejestrowany: 2008-08-12
Posty: 17
Punktów :   

Re: Kabaret

Moje ulubione kabarety.

Łowcy.B - chłopakom bardzo wychodzi robienie z siebie pośmiewiska, lecz to już nieodłączny element tego kabaretu i dodatkowo niezwykle... sympatycznym? Groteskowy humor z wieloma podtekstami, skierowany raczej do węższej grupy widzów, celne uwagi oraz bardzo zręczne posługiwanie się absurdem. Są świetni.

Kabaret Hrabi - niektóre ich skecze wręcz zwalały mnie z nóg. Na pewno wyłamują się ze schematów.

Grupa MoCarta - oryginalności odmówić im nie można. Pewne występy zapamiętam na długo (choćby "Mandaryna" ;p).

Ireneusz Krosny - Niesamowite, jak wiele można przekazać bez słów. Koleś ma talent.

Tey - Stary, lecz pewne ich żarty na stałe weszły do dzisiejszej mowy. Nie wszyscy o tym wiedzą.

Neo-Nówka - średnio mi się podoba, ale niektóre ich występy zaliczam do niezłych.

Grzegorz Halama - to wręcz "klasyk".

Kabaret pod Wyrwigroszem - lubiłem go nie tylko od czasów "Jożina z Bażin". Kocham ich serię "Między Bugiem a prawdą", a wciąż pamiętam skecz o Końcu Świata.

Kabaret Mumio - kolejny "klasyk".

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plmaltańczyk miniaturka waga zaproszenia-na-komunie-wzory.eu Serwis mitsubishi Warszawa