#1 2008-05-23 16:57:45

Caislohen

Grafomańska dusza

12045095
Skąd: Moriand
Zarejestrowany: 2008-04-20
Posty: 329
Punktów :   

Warsztaty

W zamyśle powstania jest dział Warsztaty, w których podnosilibyśmy swój poziom pisarski. Oczywiście można opublikować w Opowiadaniach swój tekst, a potem czytać krytyki i ewentualne porady, lecz Warsztaty miałyby całkiem inny charakter, aczkolwiek działałyby podobnie.
Przeprowadzane byłyby Pojedynki, gdzie będzie można się zmierzyć z innymi twórcami. Można będzie dowiedzieć sie jak ulepszyć swój kunszt, podzielić się swoimi radami, przemyśleniami. Każdy zainteresowany pisaniem znajdzie coś dla siebie. Mam także pomysł, by stworzyć miejsce, gdzie będzie można umieścić niedługie (aczkolwiek niekoniecznie) teksty w celu sprawdzenie się na polu pisarstwa. Będziemy ustalać sobie jakieś cele i je realizować, stawiać poprzeczki, które trzeba będzie osiągnąć. Jest to przedsięwzięcie czasochłonne i poważne, więc chcę wiedzieć co Wy, drodzy forumowicze, o tym sądzicie.
Na pewno, ktoś kto szuka miejsca, gdzie będzie mógł poćwiczyć, a nie tylko przedstawić teksty.

Na razie jest to zamysł, bo nie wiem ile osób jest zainteresowanych.


Jeśli coś jest niejasnego, chcesz o coś zapytać - dowiedzieć dlaczego się przyczepiłem - pisz.


A'iere! Elenia Nu Lauriel || Lauriel Ainia Nu viel

Offline

 

#2 2008-06-16 16:54:55

Folvor

Strażnik

Zarejestrowany: 2008-05-13
Posty: 134
Punktów :   

Re: Warsztaty

A czy to forum w ogóle zamierza dalej egzystować? Czy admini planują jakieś plany ekspansji, rozszerzenia, whatever? Czy podyskutowaliśmy sobie z ludźmi z plemion i na tym się zakończy?

Offline

 

#3 2008-06-17 13:16:31

Caislohen

Grafomańska dusza

12045095
Skąd: Moriand
Zarejestrowany: 2008-04-20
Posty: 329
Punktów :   

Re: Warsztaty

Forum nie tylko admini tworzą - my tylko sprawujemy pieczę. Tak na prawdę forum istnieje dzięki użytkownikom, których jest mało oraz, jak widać, nie interesują się, by dyskutować na forum. Nie wiem, czym to jest spowodowane, ale warto by temu zaradzić.
Admini czują sie bezsilni, niestety.

Jak na razie HEWITO jest w stanie śmierci klinicznej i może uda się nam się wyciągnąć forum z ciemnego tunelu.


Jeśli coś jest niejasnego, chcesz o coś zapytać - dowiedzieć dlaczego się przyczepiłem - pisz.


A'iere! Elenia Nu Lauriel || Lauriel Ainia Nu viel

Offline

 

#4 2008-06-19 16:48:58

Lilith

Szlachcic

Zarejestrowany: 2008-05-01
Posty: 197
Punktów :   

Re: Warsztaty

bo, po pierwsze, to jest zla pora na forum (wakacyjna), kiedy zwykle na forach jest mało użytkowników. Po drugie, forum jest ogólnotematyczne, więc też ciężko ściągnąć na nie użytkowników. A po trzecie, co się dzieje z dzisiejszą młodzieżą?!

I na koniec, nawet mi nie chce sie ostatnio pisać kilometrowych postów, a mam parę do odpisania... za dużo spraw ostatnio na głowie


"Odkryłem, że całkiem dobrą strategią, gdy ktoś pyta mnie, czy jestem ateistą, jest uświadomić mu, że on również jest ateistą, wszak nie wierzy w Zeusa, Apollona, Amona Ra, Mitrę, Baala, Thora, Wotana, Złotego Cielca ani w Latającego Potwora Spaghetti. Ja po prostu poszedłem o jednego Boga dalej." R. Dawkins

Offline

 

#5 2008-06-22 08:18:57

Westert

Ja tu tylko sprzątam

5872137
Skąd: Kłobuck
Zarejestrowany: 2008-04-20
Posty: 296
Punktów :   
WWW

Re: Warsztaty

Ja jestem zainteresowany, ale udziału mojego nie będzie- nie jestem artystą, ani nawet grafomanem.

Caislohen napisał:

Forum nie tylko admini tworzą - my tylko sprawujemy pieczę. Tak na prawdę forum istnieje dzięki użytkownikom, których jest mało oraz, jak widać, nie interesują się, by dyskutować na forum. Nie wiem, czym to jest spowodowane, ale warto by temu zaradzić.
Admini czują sie bezsilni, niestety.

Jak na razie HEWITO jest w stanie śmierci klinicznej i może uda się nam się wyciągnąć forum z ciemnego tunelu.

Ej, ej, ja się nie czuję bezsilny. Jakoś wakacje przeżyjemy. Byle do września. Teraz proponuję jedynie kosmetyczne zmiany, a na wrzesień zaplanować jakieś zmiany, dopieszczenie, reorganizację forum. Czyli warsztaty po wakacjach.

Lilith napisał:

bo, po pierwsze, to jest zla pora na forum (wakacyjna), kiedy zwykle na forach jest mało użytkowników. Po drugie, forum jest ogólnotematyczne, więc też ciężko ściągnąć na nie użytkowników. A po trzecie, co się dzieje z dzisiejszą młodzieżą?!

Lekarzu, ulecz sam siebie, pozowałem na znawcę for, a zapomniałem o porze wakacyjnej, mea culpa. Co się dzieje z młodzieżą? Pijemy, palimy, siedzimy po komisariatach.


la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi

Ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn

Offline

 

#6 2008-06-22 13:59:02

Caislohen

Grafomańska dusza

12045095
Skąd: Moriand
Zarejestrowany: 2008-04-20
Posty: 329
Punktów :   

Re: Warsztaty

Pora wakacyjna ma swoje zalety i minusy - jeżeli chodzi o forum. Jest więcej czasu by się udzielać, ale z drugiej strony, każdy chce odpocząć. Po wakacjach nie będzie tak łatwo, jeżeli o mnie chodzi - szkoła wiadomo. Ale myślę, że uda się wszystko pogodzić i od czasu do czasu ktoś zajrzy na forum i coś napisze - czy w wakacje, czy nie.
Co do Warsztatów - zrobimy po wakacjach, jest jeszcze wiele pracy nad tym, więc nie ma się co śpieszyć. Chyba, że są zapaleni twórcy, którzy chcieliby 'JUŻ' - no to trzeba będzie się zastanowić nad terminem udostępnienia Warsztatów.


Jeśli coś jest niejasnego, chcesz o coś zapytać - dowiedzieć dlaczego się przyczepiłem - pisz.


A'iere! Elenia Nu Lauriel || Lauriel Ainia Nu viel

Offline

 

#7 2008-06-22 21:46:02

Lilith

Szlachcic

Zarejestrowany: 2008-05-01
Posty: 197
Punktów :   

Re: Warsztaty

Wiecie, ja jak mam dużo nauki, robię wszystko żeby się od tego wymigać - czyli piszę długaśne posty na forach, zaczynam sprzątać pokój, postanawiam zacząć ćwiczyć itd. Teraz mam wystarczająco dużo czasu, by robić to wszytko, ale mi się nie chce

Oby tylko po wakacjach jeszcze większa niechęć nie dopadła użytkowników...

Co do warsztatów, chyba faktycznie byłoby lepiej po wakacjach. Jestem zainteresowana, choć podobnie jak West - nie będzie mojego udziału.


"Odkryłem, że całkiem dobrą strategią, gdy ktoś pyta mnie, czy jestem ateistą, jest uświadomić mu, że on również jest ateistą, wszak nie wierzy w Zeusa, Apollona, Amona Ra, Mitrę, Baala, Thora, Wotana, Złotego Cielca ani w Latającego Potwora Spaghetti. Ja po prostu poszedłem o jednego Boga dalej." R. Dawkins

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plgrzejniki purmo we wrocławiu Hologramy na legitymacje psycholog Piła