#16 2008-08-22 14:14:45

Caislohen

Grafomańska dusza

12045095
Skąd: Moriand
Zarejestrowany: 2008-04-20
Posty: 329
Punktów :   

Re: Logo

Jak widzę, jeszcze nie ma konkretnych propozycji...
Trochę poszperałem i mam pewne pomysły, ale wątpię, czy dość dobre...
Na początek może to.
Do tego trzeba tylko dobrać dobry styl, jeszcze takiego nie znalazłem... Aha, no i jeszcze napis można zmodyfikować, albo dać coś innego.
Tym samym proponuję nową nazwę dla forum... Tak jak widać na proponowanym logo...
Jest jeszcze takie cóś.
I może.

Do dwu ostatnich jakiś dobry styl się wybierze, ale nie wiem, czy obrazy zmieszczą się w ramce. Jeśli nie, trzeba będzie przyciąć po bokach...

Co myślicie?
Piszcie, trzeba coś zadecydować...


Jeśli coś jest niejasnego, chcesz o coś zapytać - dowiedzieć dlaczego się przyczepiłem - pisz.


A'iere! Elenia Nu Lauriel || Lauriel Ainia Nu viel

Offline

 

#17 2008-08-23 12:09:57

Eerion

Bywalec

Zarejestrowany: 2008-08-12
Posty: 33
Punktów :   

Re: Logo

Podajcie nazwę layoutu domyślnego, zobaczę jakie ma tło i spróbuję coś zrobić.
Tylko podajcie ogólną tematykę, jak pisał Vermos. Mrok czy słiiit, itd.
Aha - najwcześniej za to zabiorę się na początku września. Bo tak naprawdę poza 1 dniową przerwą cały czas odpoczywam poza domem.

@Verm:
5 - co ty. Takie tworzenie świata nigdy nie wychodzi. Nie przy takiej grupie. Przy zgraniu jakie tu mamy nie stworzymy spójnej całości, która zadowoli wszystkich

edit:
Cais:
Kuźnia fantastyki mi się nie podoba. Obrazek faktycznie ciekawy, ale nie IMO tematycznie nie pasuje mi. Aha - co do nowej nazwy - myśle, że miłaby była burza mózgów, aby wymyśleć coś oryginalnego, coś co ściągnie tutaj ludzi.
Drugi obrazek... Czysta wariacja artystyczna. To może być rezerwa na skrajny brak propozycji
Trzeci obrazek. Podoba mi się. I byłoby git, gdyby nie:
1. Rozmiar. Jak poucinamy to zostaną 2 budynki na krzyż i nic nie będzie widać. Jak pomniejszymy to nie będzie widać nic,
2. SF. Logo takie zdecydowanie nakierowuje nas na tą tematykę. Hmmm...
Można spróbować poszukać czegoś bardziej optymalnego

Ostatnio edytowany przez Eerion (2008-08-23 12:17:30)


A bóg zstąpił i zesłał na świat trzy kary: Plagę, Głód i Orzeszki

Uśmiechnij się! Szatan mruczy ci do uszka: Mlasku mlasku mój dziubasku!

Offline

 

#18 2008-08-25 17:05:59

Caislohen

Grafomańska dusza

12045095
Skąd: Moriand
Zarejestrowany: 2008-04-20
Posty: 329
Punktów :   

Re: Logo

Nie wiem jak inni, ale moim zdaniem, logo powinno być niejednoznaczne. To pierwsze, które przedstawiłem mniej więcej oddaje charakter o jaki mi chodzi. Choć tak naprawdę nic nie przedstawia, ale jest w stonowanych kolorach i jest miłe dla oka. W tej sprawie powinni zabrać głos wszyscy, ale jak widać, milczą - nie wiem, "co jest powodem tego".

A jako styl domyślny, myślę, że MidNight będzie dobry. To tylko wolna sugestia, to i tak pewnie będzie przedyskutowane...


Jeśli coś jest niejasnego, chcesz o coś zapytać - dowiedzieć dlaczego się przyczepiłem - pisz.


A'iere! Elenia Nu Lauriel || Lauriel Ainia Nu viel

Offline

 

#19 2008-08-25 18:57:25

Folvor

Strażnik

Zarejestrowany: 2008-05-13
Posty: 134
Punktów :   

Re: Logo

To na górze przede wszystkim nie jest miłe dla oka

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl