• Index
  •  » Skargi
  •  » Skarga, Bo Caislohen chcial. <ambitna nazwa tematu>

#1 2008-08-16 11:13:06

Eerion

Bywalec

Zarejestrowany: 2008-08-12
Posty: 33
Punktów :   

Skarga, Bo Caislohen chcial. <ambitna nazwa tematu>

Cais chciał, Cais ma. Wypowiem się tutaj na temat tych wszystkich zmian. I w ogóle napiszę co osobiście sądzę o zmianach, które obecnie widzimy.
Może faktycznie podsumowanie najpierw
a więc...
yyy...
"Jak pozmieniać, żeby dalej nic nie było zrobionego porządnie"
choć może bardziej będzie pasować
"Wielkie zmiany zbędnych detali"
Lub po prostu
"Dupa, a nie wzięcie się do roboty"
No, to teraz trzeba wybrać któryś z tych tytułów. Potem nad tym pomyślę.

No to do czego chce się przyczepić? Tak naprawdę zarazem do wszystkiego, jak i do niewielu rzeczy. Głównie chodzi o samo forum. Forum, które chcecie wypromować, które chcecie rozwijać. Lecz nie chcecie zmieniać jego podstaw. Które nadają się tylko i wyłącznie do małego forum, które mają średnio 1-6 miesięcy żywotności.
Jak myślicie. Ilu z ludzi, których nie bawią jakieś mini fora opierające się na zasadzie (Dla amatorów od amatora) odejdzie nawet się nie rejestrując po zobaczeniu takich rzeczy jak logo czy nazwa forum? Ja bym stawiał coś w stylu 6-7/10 osób.
Forum o dyskusji. A logo jest połączeniem katolicyzmu (bo tak się kojarzy - więc co? forum a la wiara.pl?) i ciężkiej amatorszczyzny. Bo to logo nie wygląda. Pomijam rozpixelowane gargulce. Pomijam trochę rozmyte runy. To jest po prostu zlepek wszystkiego w jednej grafice. Nawet twórca nie próbował tego ze sobą scalić.
Zaraz odezwą się głosy - zrób lepsze! Oczywiście najbardziej żałosna odzywka pod słońcem. A i owszem, mógłbym zrobić lepsze. Jestem amatorem, ale w APsie trochę siedziałem. Zrobienie jakiegoś loga to nie jest żaden problem. Problemem jest druga strona.
Czemu, gdy zadaję pytanie "A co administracja chce mieć na tym logu" nie dostaje odpowiedzi?
Co ja teraz mam stworzyć całą strukturę forum i ją modyfikować? Bo na tym by się zapewne skończyło.
A mnie to nie bawi. Czasami lubię wskoczyć na małe forum, mają specyficzną atmosferę. Ale nie ja tam adminię i choć mogę radzić, lub jakoś odrobinę pomóc - nie ja to forum tworzę czy modernizuję.
Dobra, logo obsmarowałem. Teraz kolejna część - nazwa.
"Hewito, ale czy cogito?"
Już się dowiedzieliśmy, że hewito to zlepek pierwszych 2 liter z imin/nazwisk adminów. Czyli nic nie znaczy. Czyli logo "jest takie, bo fajnie się rymuje i wygląda tak tru i pro".
Prawie. rymować to się może i rymuje, ale nazwa mnie prawie odstraszyła (Jedyny powód dla którego sie zarejestrowałem, to żeby zobaczyć co u starych znajomych z innego forum). I jestem pewien, że nie jestem jedynym, który ma taką reakcję.
Bo nazwa tego forum nasuwa taką refleksję "Omg. Oni nawet nie wiedzą o czym piszą! Idęstądjaknajbprędzejkkthxbye"
I tyle.

Kolejna kwestia?
Ikonki. Całkowicie zbędne. Jakby tego było mało tworzą na forum obraz całkowitej amatorszczyzny/dzieciństwa. Bo po co jakieś ikonki na forum? Skoro są brzydkie, nie komponują się z kolorystyką forum. I nie zmieniają się przy zmianie laya?
Kolejny minus dobijający forum.

Skoro już przy layach jesteśmy - część layów w ogóle się psuje jak jest jakieś większe logo. A layów jest z pizdu. Większość z nich będzie niewykorzystana. A to tylko miejsce na serwie zajmuje. Nie lepiej zostawić tylko 5/6? Dobranych do wyglądu i kolorystyki wszystkiego (że tło się nie pokrywa z nazwą użytkownika lub moda pod względem koloru).
Da też to userowi zapewnienie, że każdy lay, któy wybiera jest dostosowany do forum. A nie ma grzebać w 100+ layach i szukać takiego co się wygląda i się nie kłóci z forum.

Coś jeszcze?
Chyba na początek tyle. Jak coś mi wpadnie to dopiszę.


A bóg zstąpił i zesłał na świat trzy kary: Plagę, Głód i Orzeszki

Uśmiechnij się! Szatan mruczy ci do uszka: Mlasku mlasku mój dziubasku!

Offline

 

#2 2008-08-16 11:30:29

Westert

Ja tu tylko sprzątam

5872137
Skąd: Kłobuck
Zarejestrowany: 2008-04-20
Posty: 296
Punktów :   
WWW

Re: Skarga, Bo Caislohen chcial. <ambitna nazwa tematu>

Po 1. Ambitny temat.

Logo to amatorszczyzna- nie przeczę, nigdy się nie bawiłem z programami graficznymi.

Nie powiem zrób lepsze- choćby dlatego, że jak napisałem odzywka jest żałosna. Po drugie z takim podejściem krytykować mogła by tylko garstka geniuszy, a cała reszta siedzieć cicho.

Czemu nie dostajesz odpowiedzi? Mea maxima culpa.

Hewito- niestety ciężko znaleźć odpowiednią nazwę.

Ikonki- nie wypowiadam się.

Co do stylów... w sumie można by wyrzucić.

PS: Nie denerwuj się. Lepiej założyć temat dupa, a nie robicie niż taki. Choć to moje osobiste zdanie.


la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi

Ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn

Offline

 

#3 2008-08-16 11:58:27

Meheal Vermos

Tutejszy

Skąd: Cesarstwo Apokalipsy
Zarejestrowany: 2008-07-02
Posty: 122
Punktów :   

Re: Skarga, Bo Caislohen chcial. <ambitna nazwa tematu>

Widzę, że rozpoczyna się dyskusja o forum. Dobrze, że Eerion to poderwał.
Więc zaczynamy. Trzeba zrobić to tak, by ludzie którzy wchodzą się nie wycofywali. Czasem patrze na forum i licze gości. Dziennie jest ich 10. Dlaczego nikt się nie loguje?
Co do nazwy nie wiem. Hewito nie zabija wzrokiem. Ale 'ale czy cogito' sorry, ale też mnie troche przestraszyło, ale i hmm... rozśmieszyło?
Co chcemy w logo? Pytanie do adminów. Ja moge powiedzieć, że widziałbym tam jakieś hmm... postacie fansastyczne, najlepiej takie które naprawde nie mogły by istnieć. Może jakiś obrazek bitwy? Ale problem jest z kolorystyką. Co do tego nie wypowiadam się, bo nie znam. Tutaj oddaje pole do manewru doświadczonym.
Teraz totalna amatorszczyzna, sorry nie siedze w forach zbyt długo, ale chyba nie można zmienić nazwy forum?
Ikonki może i trochę zbędne. Ale jeżeli pousuwać by białe tła i porobić to jakoś odpowiednio to może i by wyglądało lepiej.

PS: Eerion ja tylko czekam aż ktoś doświadczony zajmie się logo. Ja jestem zupełnie ciemny w tym temacie. Jeżeli chcesz się tym zająć, trzeba poczekać na zdanie adminów. Ja ten pomysł witam z otwartymi ramionami.


"Człowiek to upiększony obraz kłamstw i negatywnych uczuć" - Archanioł Deireval Cean

Offline

 

#4 2008-08-16 12:14:03

Caislohen

Grafomańska dusza

12045095
Skąd: Moriand
Zarejestrowany: 2008-04-20
Posty: 329
Punktów :   

Re: Skarga, Bo Caislohen chcial. <ambitna nazwa tematu>

Teraz totalna amatorszczyzna, sorry nie siedze w forach zbyt długo, ale chyba nie można zmienić nazwy forum?

Istnieje taka możliwość. Na pun.pl przynajmniej.

Ale jeżeli pousuwać by białe tła i porobić to jakoś odpowiednio to może i by wyglądało lepiej.

Musiałyby być odpowiednie do każdego stylu, a takiej możliwości nie ma... Więc wychodzi na to, że ikony trzeba wyrzucić...

Ja tylko tyle, bo sądzę, że inni mają więcej i ciekawiej do powiedzenia. Ja się nie mieszam, bo wyjdzie jeszcze gorzej - już widać moją działalność na forum, więc dalej forum pogrążać nie mam zamiaru.


Jeśli coś jest niejasnego, chcesz o coś zapytać - dowiedzieć dlaczego się przyczepiłem - pisz.


A'iere! Elenia Nu Lauriel || Lauriel Ainia Nu viel

Offline

 

#5 2008-08-16 12:32:14

Folvor

Strażnik

Zarejestrowany: 2008-05-13
Posty: 134
Punktów :   

Re: Skarga, Bo Caislohen chcial. <ambitna nazwa tematu>

Się daliście nawzajem sprowokować. Proponuję przenieść do propozycji.

Dziennie jest ich 10. Dlaczego nikt się nie loguje?

Reklamy w telewizji widzi ok. 10 milionó ludzi dziennie (każdą). "Dlaczego nikt nie kupuje mojego szamponu?" To się nazywa trafienie w target, czyli trzeba określić tematykę forum (wielotematyka jest dobra w głupiutkich forach młodzieżowych). Mamy wiele zapędów - filozofia, religia, literatura etc.? Jest to więc poważne forum, w którym nie pasuje np. rysuneczek "nie przeszkadzać - mężczyzna przy pracy" koło humoru. Nie pasują tematy typu "spamokracja", szczególnie, kiedy jest shoutbox. Która grupa ma się skusić na takie forum?
Drugą sprawą jest to, że wolałbym przejść w jakość, nie ilość. Dwaj nowi userzy miesięcznie, ale angażujący się i w miarę mądrzy są lepsi niż 20 pieprzących o niewiadomo czym i niewiadomo, dlaczego tutaj.

Czemu, gdy zadaję pytanie "A co administracja chce mieć na tym logu" nie dostaje odpowiedzi?

Dołączam się do prośby

"Hewito, ale czy cogito?"
Już się dowiedzieliśmy, że hewito to zlepek pierwszych 2 liter z imin/nazwisk adminów. Czyli nic nie znaczy. Czyli logo "jest takie, bo fajnie się rymuje i wygląda tak tru i pro".
Prawie. rymować to się może i rymuje, ale nazwa mnie prawie odstraszyła (Jedyny powód dla którego sie zarejestrowałem, to żeby zobaczyć co u starych znajomych z innego forum). I jestem pewien, że nie jestem jedynym, który ma taką reakcję.
Bo nazwa tego forum nasuwa taką refleksję "Omg. Oni nawet nie wiedzą o czym piszą! Idęstądjaknajbprędzejkkthxbye"
I tyle.

Szczerze mówiąc to "ale czy cogito" też mnie na początku zbiło lekko z tropu. Myślę, że nie jest to niewiadomo jak udziwnione, ale zdecydowanie za bardzo to wyeksponowaliście. Taki cichy, dość humorystyczny slogan nie powinien krzyczeć zewsząd i wielkimi literami.

Kolejna kwestia?
Ikonki. Całkowicie zbędne. Jakby tego było mało tworzą na forum obraz całkowitej amatorszczyzny/dzieciństwa. Bo po co jakieś ikonki na forum? Skoro są brzydkie, nie komponują się z kolorystyką forum. I nie zmieniają się przy zmianie laya?
Kolejny minus dobijający forum.

To da się łatwo załatwić, bo ikonki to naprawdę fajna sprawa. Menu jest bardziej przejrzyste, jest więcej kolorów. Naprawdę się przydają.
Myślę, że tu sprawa wygląda prosto. Trzeba je po prostu zgifować (wtedy będą dla tła przezroczyste i się wpasują). No i zmniejszyć (chyba, bo nie znam innych szablonów). 20x20 pikseli, może 40x40. Da się sprawdzić.

Duże fora nie mają ikonek? To nie do końca prawda. W każdym razie dobrze dobrana ikonka jest jak najbardziej pożądana.


Myślę, że to wszystko można zmienić powoli, z biegiem czasu (szczególnie ikony), a logo... Cóż. Dajcie warunki, wystawcie ankietę. Nikt tak dobrze nie określi forum niż jego bywalcy

Offline

 

#6 2008-08-16 13:43:11

Meheal Vermos

Tutejszy

Skąd: Cesarstwo Apokalipsy
Zarejestrowany: 2008-07-02
Posty: 122
Punktów :   

Re: Skarga, Bo Caislohen chcial. <ambitna nazwa tematu>

Dobra... to jedziemy. Poniżej napiszę pozycję, do ktorych mam zapytania. Odnośnie zmiany, czy ktoś ma jakieś propozycje.
1. Nazwa forum. 2. logo. 3. banner.
Tak skromnie, tylko tyle, myślę że starczy aż nadto. Czekam na propozycje. Oczywiście nie mówię, że zmienimy, czy coś takiego, by nie było że się żądze. Ale czekam na propozycje, każda moim zdaniem będzie godna rozpatrzenia. Jeżeli coś wymyśle też podeśle.

PS: piszę to tutaj, bo tutaj właśnie rozpoczęła się rozmowa na owe tematy, dlatego przydałoby się to kontynuować i wyjaśnić. Tak myślę.

Ostatnio edytowany przez Meheal Vermos (2008-08-16 13:43:59)


"Człowiek to upiększony obraz kłamstw i negatywnych uczuć" - Archanioł Deireval Cean

Offline

 

#7 2008-08-16 13:50:46

Eerion

Bywalec

Zarejestrowany: 2008-08-12
Posty: 33
Punktów :   

Re: Skarga, Bo Caislohen chcial. <ambitna nazwa tematu>

Widzę, że rozpoczyna się dyskusja o forum. Dobrze, że Eerion to poderwał.

Jak chcą coś zrobić to taką dyskusję trzeba było zacząć. A ja, jako człowiek, który się nie szczypie wypisałem bez ogródek co tutaj jest "bue"

PS: Eerion ja tylko czekam aż ktoś doświadczony zajmie się logo. Ja jestem zupełnie ciemny w tym temacie. Jeżeli chcesz się tym zająć, trzeba poczekać na zdanie adminów. Ja ten pomysł witam z otwartymi ramionami.

Pytanie nie jest czy ja chcę, tylko czy admini chcą zmiany.

Ja tylko tyle, bo sądzę, że inni mają więcej i ciekawiej do powiedzenia. Ja się nie mieszam, bo wyjdzie jeszcze gorzej - już widać moją działalność na forum, więc dalej forum pogrążać nie mam zamiaru.

Panie admin, pan nie panikuj. Po prostu trzeba naprawiać nie płakać. Jak zaraz się nam połowa adminów rozklei i podda to z tego forum za miesiąc nic nie będzie.
A chyba nie o to wam chodzi.

Drugą sprawą jest to, że wolałbym przejść w jakość, nie ilość. Dwaj nowi userzy miesięcznie, ale angażujący się i w miarę mądrzy są lepsi niż 20 pieprzących o niewiadomo czym i niewiadomo, dlaczego tutaj.

Trolle zawsze są potrzebne - przynajmniej jest się z czego śmiać, albo kogo wkręcać .
Ale tak to to się zgadzam.

To da się łatwo załatwić, bo ikonki to naprawdę fajna sprawa. Menu jest bardziej przejrzyste, jest więcej kolorów. Naprawdę się przydają.

Ale forum to nie gra. Przejrzystość na nim tworzy się poprzez odpowiednie dobranie kolorów. A ikonki nie dają niczego (no jak przy poezji jest zamknięte, pomalowane oko - jak się mam domyśleć co to znaczy?). Nie tlyko nie pomagają, to jeszcze często mogą właśnie szkąpić. A forum nie jest niestety wystawą kolorów - bo brzydko wygląda.
O porównaj sobie obecne forumz  tymi rozmaitymi ikonkami z np.
http://forum.tibia.pl
To drugie jest zdecydowanie bardziej przejrzyste i co najważniejsze - jest przyjemniejsze dla oka.


A bóg zstąpił i zesłał na świat trzy kary: Plagę, Głód i Orzeszki

Uśmiechnij się! Szatan mruczy ci do uszka: Mlasku mlasku mój dziubasku!

Offline

 

#8 2008-08-16 14:00:51

Meheal Vermos

Tutejszy

Skąd: Cesarstwo Apokalipsy
Zarejestrowany: 2008-07-02
Posty: 122
Punktów :   

Re: Skarga, Bo Caislohen chcial. <ambitna nazwa tematu>

Tu chodzi, że jak się zaangażujemy na równi, wszyscy, to to forum osiągnie szczyty. Ja jestem za wszelkimi sugestiami, za wszelkimi chęciami pracy, przecież o to chodzi!
Tutaj nie trzeba przecież siedzieć i patrzyć się na problemy tylko próbować je rozwiązać, wszelkimi pomysłami. Im więcej propozycji tym więcej pomysłów które mogą okazać się kluczowe. Przecie to oczywista oczywistość. Panowie, weźmiemy się za to forum naprawde poważnie wszsycy, zaczniemy wciagać przyjaciół, reklamować na innych forach, zadbać o wygląd który by przyciągał i logo i bannery i nazwy itp itp itp. To będzie bardzo dobrze. Dlatego mam pytanie, za które mam nadzieję nikt mnie nie zbije ;]
Zależy wam? Piszecie się? Chcecie tego? Niech wypowiedzą się wszyscy co tutaj zaglądają - to moja prośba, ale odrazu mówie, że do niczego nie zmuszam.


"Człowiek to upiększony obraz kłamstw i negatywnych uczuć" - Archanioł Deireval Cean

Offline

 

#9 2008-08-18 14:00:26

Folvor

Strażnik

Zarejestrowany: 2008-05-13
Posty: 134
Punktów :   

Re: Skarga, Bo Caislohen chcial. <ambitna nazwa tematu>

Czemu się żaden admin nie wypowie?

Offline

 

#10 2008-08-18 14:32:37

Caislohen

Grafomańska dusza

12045095
Skąd: Moriand
Zarejestrowany: 2008-04-20
Posty: 329
Punktów :   

Re: Skarga, Bo Caislohen chcial. <ambitna nazwa tematu>

A ja, jako człowiek, który się nie szczypie wypisałem bez ogródek co tutaj jest "bue"

Dziękujemy, bo naprawdę nie wiedzieliśmy co jest nie tak.
Skoro nikt się nie skarżył, to oznaczało, że wszystko jest ok. Ale na ChatBoxie ktoś coś biadolił, a tam "to se morzna".

Pytanie nie jest czy ja chcę, tylko czy admini chcą zmiany.

Jestem za, a nawet przeciw. Głosuję za większością. Pozostaje wam jeszcze dwóch Administratorów.

Trolle zawsze są potrzebne - przynajmniej jest się z czego śmiać, albo kogo wkręcać

Do poważnych dyskusji?

Nie tlyko nie pomagają, to jeszcze często mogą właśnie szkąpić. A forum nie jest niestety wystawą kolorów - bo brzydko wygląda.

Jakiś czas temu forum było prościutkie jak metr sznurka w kieszeni. Prosty styl, bez logo, ikonek etc. Ale i tak nikt się nie interesował.
Wnioski?

Czemu się żaden admin nie wypowie?

Nie wiem, ale chyba i tak zrobimy tak, jak będziemy chcieli. Nie wiem - ja się nie wypowiadam, bo ktoś powie: "a idź po rozum do głowy, debilu. Nie znasz się, a mądrzysz się". Mi to nie potrzebne...

Pora czekać na reakcję pozostałych Administratorów.


Jeśli coś jest niejasnego, chcesz o coś zapytać - dowiedzieć dlaczego się przyczepiłem - pisz.


A'iere! Elenia Nu Lauriel || Lauriel Ainia Nu viel

Offline

 

#11 2008-08-18 22:06:19

Eerion

Bywalec

Zarejestrowany: 2008-08-12
Posty: 33
Punktów :   

Re: Skarga, Bo Caislohen chcial. <ambitna nazwa tematu>

Dziękujemy, bo naprawdę nie wiedzieliśmy co jest nie tak.
Skoro nikt się nie skarżył, to oznaczało, że wszystko jest ok. Ale na ChatBoxie ktoś coś biadolił, a tam "to se morzna".

No widzisz. I przyszedł taki jeden, nie wiadomo skąd i biadoli. Ma czelność nasze, jakże wspaniałe, forum krytykować!
I jeszcze co gorsze, argumentami sypie!
Na które nikt jeszcze nie odpowiedział - poza Westertem.

Do poważnych dyskusji?

Forum nigdy nei będzie się składać tylko z poważnych dyskusji. Nie licz na to.

Jakiś czas temu forum było prościutkie jak metr sznurka w kieszeni. Prosty styl, bez logo, ikonek etc. Ale i tak nikt się nie interesował.
Wnioski?

1. Brak reklamy
2. Brak profesjonalnego podejścia do forum - kilkadziesiąt layów, zamiast stworzenia jakiejś forumowej tonacji, jakiegoś kształtu.
Forum się nie tworzy o taki czeka aż ludzie przyjdą. To dużo pracy. Ze strony zarówno adminów jak i userów. Zapewne to wszyscy wiecie, ale niestety efektów nie widać - forum umiera. Tak naprawdę większośc nowych postów to odpowiedzi na dyskusje w których uczestniczę.

Nie wiem, ale chyba i tak zrobimy tak, jak będziemy chcieli. Nie wiem - ja się nie wypowiadam, bo ktoś powie: "a idź po rozum do głowy, debilu. Nie znasz się, a mądrzysz się". Mi to nie potrzebne...

Nie widzę powodów, bym się miał denerwować czymś takim. Spotkałem już wielu ludzi na różnych forach. Okres denerwowania się nie swoimi rzeczami mam za sobą. Podsunąłem pomysły, dyskutuję. Ale czy to zmienicie, czy nie - mi to rybka. jak nie będzie ludzi to ja tez sobie odejdę a o tym forum najprawdopodobniej zapomnę. Nie będzie to pierwszy taki przypadek i zapewne nie ostatni.


A bóg zstąpił i zesłał na świat trzy kary: Plagę, Głód i Orzeszki

Uśmiechnij się! Szatan mruczy ci do uszka: Mlasku mlasku mój dziubasku!

Offline

 

#12 2008-08-19 08:07:50

Caislohen

Grafomańska dusza

12045095
Skąd: Moriand
Zarejestrowany: 2008-04-20
Posty: 329
Punktów :   

Re: Skarga, Bo Caislohen chcial. <ambitna nazwa tematu>

No widzisz. I przyszedł taki jeden, nie wiadomo skąd i biadoli. Ma czelność nasze, jakże wspaniałe, forum krytykować!
I jeszcze co gorsze, argumentami sypie!

Czy ja mówię, że to źle? Tylko nie wiem po co krytykować forum gdzieś na boku, pisać na ChatBoxie - ale tu nudno i tak bez kolorów.
Przypomnij sobie, kto nasunął Ci myśl, by napisać to w na forum w odpowiednim temacie. Dział jest, nikt się nie skarży. To wskazywało na: - forum jest dobre, - ludzie cienkie faje nie mają odwagi się poskarżyć. Nie wiem, jak było naprawdę. Teraz nagle wszystko jest źle, w końcu wiadomo co trzeba poprawić - i dobrze, bo jest robota.

Forum nigdy nei będzie się składać tylko z poważnych dyskusji. Nie licz na to.

Racja, już mnie przekonałeś;]


Jeśli coś jest niejasnego, chcesz o coś zapytać - dowiedzieć dlaczego się przyczepiłem - pisz.


A'iere! Elenia Nu Lauriel || Lauriel Ainia Nu viel

Offline

 

#13 2008-08-20 11:03:00

Westert

Ja tu tylko sprzątam

5872137
Skąd: Kłobuck
Zarejestrowany: 2008-04-20
Posty: 296
Punktów :   
WWW

Re: Skarga, Bo Caislohen chcial. <ambitna nazwa tematu>

Panowie powiem krótko do każdego z Was.

Caislohen- nie baw się we mnie, to niczemu nie służy.

Eerion- spokojnie, administracja przyjęła Twoje pomysły i może ich nie wyrzuci.

Ponieważ dostęp do neta mam mocno ograniczony, ew. jestem zbyt wykończony na administrowanie, a pozostali admini zbyt często się nie udzielają jest gorzej niż zwykle (gorzej niż źle) Forum aż kipi od stylu: mam neta i założę forum (takie było moje pierwsze)

Co do forum. Zwykły napis Hewito, z kamiennym, albo coś ala ogień tłem. Widziałem kilka w tym stylu i mi się podobały.

Co z tego, że wakacje. Ja, Cais, Edgar sami chcieliśmy to forum i musimy się wsiąść do roboty. Nawet forum to odpowiedzialność.

Był czas, że na forum można było siedzieć non-stop, trzeba się postarać, aby to wróciło.

Ponieważ obecny układ forum to w większości moja wina w takim razie się pytam: jak Wy, Userzy widzicie to forum? W jakim kierunku ma się rozwijać?

Mea culpa, mea culpa, mea maxima culpa.


la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi

Ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn

Offline

 

#14 2008-08-20 16:07:45

Eerion

Bywalec

Zarejestrowany: 2008-08-12
Posty: 33
Punktów :   

Re: Skarga, Bo Caislohen chcial. <ambitna nazwa tematu>

Czy ja mówię, że to źle? Tylko nie wiem po co krytykować forum gdzieś na boku, pisać na ChatBoxie - ale tu nudno i tak bez kolorów.

To napisałem temat. To że uznałeś go za chamstwo/prowokację, to już twój problem

Przypomnij sobie, kto nasunął Ci myśl, by napisać to w na forum w odpowiednim temacie. Dział jest, nikt się nie skarży. To wskazywało na: - forum jest dobre, - ludzie cienkie faje nie mają odwagi się poskarżyć. Nie wiem, jak było naprawdę. Teraz nagle wszystko jest źle, w końcu wiadomo co trzeba poprawić - i dobrze, bo jest robota.

Na amtorskie forum może być - jak już pisałem. Ale administracja chce osiągnąć coś więcej niż jakąś małą popierdółkę, więc stąd jest temat.
O tym, kto podsunął mi myśl by założyć temat - to oczywiste, że ty . Ba, nawet nazwa tematu o tym pisze
A dodatek <ambitna nazwa tematu> jest właśnie po to, by nie było to takie "chcesz to masz cholero jedna". By odbiór był inny, bo i mi o to chodziło.

Racja, już mnie przekonałeś;]

xD. Nawet nie wiem jak się do tej wypowiedzi odnieść


A bóg zstąpił i zesłał na świat trzy kary: Plagę, Głód i Orzeszki

Uśmiechnij się! Szatan mruczy ci do uszka: Mlasku mlasku mój dziubasku!

Offline

 
  • Index
  •  » Skargi
  •  » Skarga, Bo Caislohen chcial. <ambitna nazwa tematu>

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl