#1 2008-08-12 19:44:55

Mariusz

Profesor

8383212
Skąd: Bielsk Podlaski
Zarejestrowany: 2008-04-29
Posty: 276
Punktów :   

Ulubiony serial

Na pewno każdy z Was ogląda bądź oglądał jakiś serial. Ja kiedyś oglądałem te Klany i inne gówna, ale doszedłem do wniosku, że są beznadziejne. A z tych ulubionych to zawsze "Świat według Kiepskich", po prostu wyśmienite, szczególnie pierwsze odcinki z Waldemarem, miazga. Oprócz tego to lubię oglądać "Dr House" i "Nie z tego świata". To pierwsze to raczej większość zna, bądź słyszało, ale o drugim niekoniecznie. Jest to serial, w którym dwóch braci szuka swojego ojca i przy okazji niszczy wszystkie napotkane po drodze zło. Fajny klimat ma ten film, fajnie się go ogląda wieczorem lub w nocy.


"Dla mnie rap to nie żaden dodatek do piwa chłopaku
bo to piwo powinno być dodatkiem do rapu,
leję na pseudorap jak na piwo w pubie
to paradoks, bo leję na urynoterapię.

Offline

 

#2 2008-08-12 21:51:28

Folvor

Strażnik

Zarejestrowany: 2008-05-13
Posty: 134
Punktów :   

Re: Ulubiony serial

Ktoś tu zna wire in the blood?

Offline

 

#3 2008-08-13 08:05:32

Caislohen

Grafomańska dusza

12045095
Skąd: Moriand
Zarejestrowany: 2008-04-20
Posty: 329
Punktów :   

Re: Ulubiony serial

Ja mało oglądam telewizji, ale swojego czasu oglądało się "Lost" - tego chyba nie trzeba opisywać. Głośno o tym było i znów wraca we wrześniu. Nie wiem, czy znajdę czas. Serial dobry - można pooglądać.
Dr House - a tak widziałem kilka razy. Ale podobały mi się tylko początkowe odcinki, wtedy tytułowy bohater miał charakter. Teraz wydaje się łagodniejszy i zmiękczony. W ogóle mi się nie podoba.

Ale jakże moglibyśmy zapomnieć o ubóstwianym przez wszystkich serialu wszech czasów - Moda na sukces - to jest klasyka.


Jeśli coś jest niejasnego, chcesz o coś zapytać - dowiedzieć dlaczego się przyczepiłem - pisz.


A'iere! Elenia Nu Lauriel || Lauriel Ainia Nu viel

Offline

 

#4 2008-08-13 18:40:44

Terrapodian

Nowicjusz

Skąd: Rzeszów
Zarejestrowany: 2008-08-12
Posty: 17
Punktów :   

Re: Ulubiony serial

Kiedyś oglądałem "Prison Break" aka "Skazany na śmierć". Pierwsza seria była genialna i przyciągnęła mnie do ekranu. Była ciekawa - kolorystyka postaci, powoli wchodzący w życie misterny plan i intryga. Natomiast druga seria to równia pochyła w dół. Początek był nawet ciekawy, lecz z czasem serial stał się mierną produkcją sensacyjną. Zarówno zmiana klimatu, jak i śmierć kolejnych postaci mnie nie przyciągnęła. Z innych oglądałem "Świat wg. Bundych".

Ogólnie nie oglądam seriali, a tych amerykańskich unikam. Gdy wyjdzie "Clone Wars" to może będzie pierwszy, którym się zainteresuje.

Offline

 

#5 2008-08-13 19:07:14

Caislohen

Grafomańska dusza

12045095
Skąd: Moriand
Zarejestrowany: 2008-04-20
Posty: 329
Punktów :   

Re: Ulubiony serial

Przypomniało mi się.
M*A*S*H
Przecież to zajefajny serial komediowy. Szczerze mówiąc, nie znam innego, który równie skutecznie i często mnie śmieszył. Kto nie widział, polecam - humor inteligenty, a zarazem prosty.


Jeśli coś jest niejasnego, chcesz o coś zapytać - dowiedzieć dlaczego się przyczepiłem - pisz.


A'iere! Elenia Nu Lauriel || Lauriel Ainia Nu viel

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plcalominal