#1 2008-08-10 15:59:12

Caislohen

Grafomańska dusza

12045095
Skąd: Moriand
Zarejestrowany: 2008-04-20
Posty: 329
Punktów :   

Grupy

W przygotowaniu są grupy, według których podzielona będzie społeczność forum.
Chciałbym, abyście podali jakieś propozycje na nazwy grup. Administracja rozpatrzy i utworzy odpowiednie.
Jak na razie są następujące:
- Grupa Trzymająca Władzę - Administratorzy;
- Służba Zdrowia - Moderatorzy;
- Szpiedzy - Goście;
- Śmiertelnicy - Użytkownicy bez grupy;
- Twórcy - Użytkownicy, którzy udzielają się na forum literacko.

Jak na razie to tyle, ale chcielibyśmy, aby było więcej grup.

PS By dostać się do odpowiedniej grupy - piszcie na PW do WszechPana (Admina) o prośbę przydzielanie do podanej grupy. Najlepiej piszcie do mnie, bo dość często przeglądam forum i postaram się jak najszybciej przydzielić do odpowiedniej grupy.


Jeśli coś jest niejasnego, chcesz o coś zapytać - dowiedzieć dlaczego się przyczepiłem - pisz.


A'iere! Elenia Nu Lauriel || Lauriel Ainia Nu viel

Offline

 

#2 2008-08-10 16:10:49

Mariusz

Profesor

8383212
Skąd: Bielsk Podlaski
Zarejestrowany: 2008-04-29
Posty: 276
Punktów :   

Re: Grupy

Kolory nicków mają jakiś związek z tym? Jestem na zielono, jako zwykły użytkownik, a zielony to zazwyczaj kolor moderatorów. Tak samo dziwny kolor administratorów, zazwyczaj jest czerwony albo pomarańczowy.


"Dla mnie rap to nie żaden dodatek do piwa chłopaku
bo to piwo powinno być dodatkiem do rapu,
leję na pseudorap jak na piwo w pubie
to paradoks, bo leję na urynoterapię.

Offline

 

#3 2008-08-10 16:57:21

Caislohen

Grafomańska dusza

12045095
Skąd: Moriand
Zarejestrowany: 2008-04-20
Posty: 329
Punktów :   

Re: Grupy

U nas kolory są inne, bo i forum jest inne...
Hewito to nie pospolite forum, więc i kolory będę niepospolite... Chyba że spotka się to z wielkim oporem i sprzeciwem.
Można zmienić, jeśli chcecie...


Jeśli coś jest niejasnego, chcesz o coś zapytać - dowiedzieć dlaczego się przyczepiłem - pisz.


A'iere! Elenia Nu Lauriel || Lauriel Ainia Nu viel

Offline

 

#4 2008-08-11 14:08:35

Meheal Vermos

Tutejszy

Skąd: Cesarstwo Apokalipsy
Zarejestrowany: 2008-07-02
Posty: 122
Punktów :   

Re: Grupy

Dla mnie kolory szczerze nie mają znaczenia.
Co do pomysłu dobry, ale po co dzielić na jeszcze więcej grup? Troche zbytnie rozbicie by powstało, chociaż z dwie jeszcze grupki, by się strawiło, takie jest przynajmniej moje zdanie.

Swoją drogą czy będzie coś takiego jak zmiana grupy. Awans? I kto będzie nim kierował? Admini?
Czy może użytkownicy sami będą się zgłaszać gdzie chcą i będzie to przeprowadzane metodą przyjmij - odrzuć?
Sorry za swoiste natręctwo, ale korci mnie ciekawość =)


"Człowiek to upiększony obraz kłamstw i negatywnych uczuć" - Archanioł Deireval Cean

Offline

 

#5 2008-08-11 14:34:51

Caislohen

Grafomańska dusza

12045095
Skąd: Moriand
Zarejestrowany: 2008-04-20
Posty: 329
Punktów :   

Re: Grupy

Podział na Adminów i Modów, a także Użytkowników i Gości jest i tak automatyczny. Nie trzeba tego tworzyć, by tak dzieleniu byli forumowicze, więc jak na razie jest jedna twórcza (w sensie stworzona przez nas) grupa - Twórcy. Także uważam, że zbyt wiele grup może wprowadzić zamieszanie - ale jeszcze dwie, trzy, tak jak zauważył Meheal, będą w sam raz.
Co do przynależności do grup - w pierwszym poście w postscriptum jest wszystko wyjaśnione, ale powtórzę.
Jeśli ktoś chce należeć do jakiejś grupy - pisze do Admina (najlepiej do mnie), że chce należeć do danej grupy. Wątpię czy byłyby jakieś odmowy (poza funkcją moda, czy admina - tutaj sprawa wygląda nieco inaczej), więc każdy byłby przypisywany do grupy, w jakiej chciałby być...
Ale rzecz jasna - najpierw muszą zostać stworzone jakieś grupy...


Jeśli coś jest niejasnego, chcesz o coś zapytać - dowiedzieć dlaczego się przyczepiłem - pisz.


A'iere! Elenia Nu Lauriel || Lauriel Ainia Nu viel

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plcalominal