#1 2008-06-29 18:54:52

Caislohen

Grafomańska dusza

12045095
Skąd: Moriand
Zarejestrowany: 2008-04-20
Posty: 329
Punktów :   

Euro08

Dziś finał rozgrywek Mistrzostw Europy.
Na polu bitwy spotkają się Niemcy i Hiszpanie, o czym wprawieni kibice wiedzą.
Chyba nikt nie zajrzy nawet na forum, przed meczem, ale tworzę temat, bo będzie można podyskutować o finale, jak także o całym Euro - już po zakończeniu.

Może też ten wątek rozrusza trochę hewito;)


Jeśli coś jest niejasnego, chcesz o coś zapytać - dowiedzieć dlaczego się przyczepiłem - pisz.


A'iere! Elenia Nu Lauriel || Lauriel Ainia Nu viel

Offline

 

#2 2008-06-30 15:51:43

Mariusz

Profesor

8383212
Skąd: Bielsk Podlaski
Zarejestrowany: 2008-04-29
Posty: 276
Punktów :   

Re: Euro08

To tak:

Polska - obok Austrii i Grecji najsłabsza drużyna na tym Euro, daleko nam do czołówki
Austria - uczestniczyli tylko dlatego, że byli organizatorami
Niemcy - nic wielkiego nie grali, a zdobyli srebrne medale, ciekawe co by było, gdyby chociaż połowa ich zawodników rozegrała świetny turniej
Chorwacja - może i widowiskowi, ale nie mają jaj
Portugalia - jw.
Turcja - bardzo waleczni, mają takich zawodników jak Nihat, tego nam brakuje (Boruca nie liczę)
Czechy - z roku na rok coraz gorsi, bez Poborskiego, Nedveda i Smicera to już nie to samo, w dodatku Koller i Baros byli beznadziejni
Szwajcaria - nic wielkiego nie pokazali, jedyne co zapamiętam na dłużej to płacz Frei'a
Włochy - wyszli z grupy, ale przegrali w karnych z Hiszpanią, dobra postawa Buffona, Chielliniego, Grosso i na plus zagrał Cassano, reszta przeciętnie, Toni słaba skuteczność, Del Piero za mało grał
Francja - stare pokolenie pożegnało się z wielkimi imprezami
Rumunia - mocna drużyna, takie indywidualności jak Mutu czy Chivu, ale to nie starczy na tak klasowe drużyny jakich mieli w grupie
Hiszpania - wreszcie coś wygrali, byłoby im bardzo ciężko, gdyby nie grał Senna, on praktycznie wszystko czyścił. Najsłabsza ich formacja to obrona, która i tak jest bardzo dobra
Rosja - cała moc zużyli na Holandii
Szwecja - Ibrahimovic i jego paczka nie dali rady Rosjanom
Grecja - oni grali w ogóle?


"Dla mnie rap to nie żaden dodatek do piwa chłopaku
bo to piwo powinno być dodatkiem do rapu,
leję na pseudorap jak na piwo w pubie
to paradoks, bo leję na urynoterapię.

Offline

 

#3 2008-06-30 17:34:36

Caislohen

Grafomańska dusza

12045095
Skąd: Moriand
Zarejestrowany: 2008-04-20
Posty: 329
Punktów :   

Re: Euro08

Turcja - bardzo waleczni

Udowodnili to zwłaszcza w spotkaniu z Niemcami, gdy w bardzo słabym składzie bronili się mężnie. Byłem pełen podziwu i bardzo mi było szkoda Turków, zwłaszcza, że chciałem, aby Niemcy odpadli.
Przynajmniej przegrali w finale.


Jeśli coś jest niejasnego, chcesz o coś zapytać - dowiedzieć dlaczego się przyczepiłem - pisz.


A'iere! Elenia Nu Lauriel || Lauriel Ainia Nu viel

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plgrzejniki purmo we wrocławiu Hologramy na legitymacje psycholog Piła